0342 337 1226 P.tesi- C.tesi 08:00 - 17:00 1. Organize Sanayi Böl. 83104 Cad. No:7/11 Başpınar/Gaziantep
SÜRDÜRÜLEBİLİR
ARGE & İNOVASYON
KALİTELİ İŞÇİLİK
GÜVENİLİR HIZLI
MEMNUNİYET
YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
E-Katalog

Hakkımızda

Yııların verdiği tecrübe

Yeni Teknolojiler

Ar-Ge/Ür-Ge yatırımlarını her geçen gün arttırıyor, kalite kontrol ekibi ile üretilecek ürünlerin hammadde aşamasından son ürün çıkışına kadar sürekli takip ediyoruz.

Personel Eğitimleri

Uzman kadromuzu sürekli geliştirmenin yanı sıra mevcut kadromuzu da çeşitli eğitimlerle destekliyoruz. İş gücümüzü en yüksek verimde tutuyoruz.

Enerji Verimliliği

Enerji tasarrufunu ön planda tutuyoruz. Enerji tasarrufu sağlayan makineler ile fosil yakıt kullanımını minimum seviyede tutmaya özen gösteriyoruz.

Çevreci Yaklaşım

Kullanılan malzemelerden artan parçalar ile doğayı kirletmiyoruz. Tekrar işlenebilecek durumda olanları işliyor hurda durumda olan parçaları ise geri dönüştürerek yeniden kullanıyoruz.

Bizim Hikayemiz

1991 yılında makine, yedek parça ve tekstil makineleri imalatı amacı ile Gaziantep’te faaliyetlerine başlamıştır.

Kurulduğu günden itibaren makina imalat konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan firmamız; işe özel makina projelendirme ve imalatı, makina bakım ve onarım, fason olarak Cnc işleme merkezinde yedek parça imalatı, aparat tasarım ve imalatı, konveyör imalatı ve fason torna işleri yapmaktadır.

Firmaların ihtiyaçları doğrultusunda özel ihtiyaca göre makine dizaynı, proje ve imalatı yerine çalışır vaziyette montajı gibi hizmetlerimiz itina ile yapılmaktadır. İşletmelerin mevcut tesislerinde, modernizasyon çalışmaları, otomasyon tasarımları ve uygulamalarını yapmaktadır. 

Dayanıklı Parçalar

Yüksek teknoloji ,yüksek kaliteyi de beraberinde getirmektedir. Ürettiğimiz dayanıklı parçalar yıllarca sizlere hizmet edecek.

Süreklilik

Süreçlerimizi sürekli olarak test ediyoruz. Kesintisiz ve daha kaliteli hizmet anlayışımızı sürekli olarak canlı tutuyoruz.

Yüksek Verimlilik

Verimlilik, maliyetlerimizi düşüren en önemli etkendir. Yüksek verimlilik ile sizlere en iyi işçiliği en uygun maliyetlere sunuyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

  • – %100 müşteri memnuniyeti,
  • – Sürdürdüğümüz kalite güvence sistemimizi geliştirmek ve üretimde sıfır hata elde etmek,
  • – Ar-Ge/Ür-Ge yatırımlarımızı çoğaltmak,
  • – Makine parkurumuzu genişletmek
  • – Sürdürülebilir kalkınmayı firma profili haline getirmek
  • – Hızlı,güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunmak

Hakkımızda daha fazla bilgi almak ve referanslarımız arasında yerinizi almak ister misiniz?

0+
Müşteri
0+
Proje
0+
Üretilen Parça
0+
Personel